Vykdomos projekto „Bendra pasienio teritorijos iniciatyva, skirta pacientų sveikatos priežiūros gerinimui“ veiklos.
Viešoji įstaiga Vilkaviškio ligoninė įgyvendina projektą „Bendra pasienio teritorijos iniciatyva, skirta pacientų sveikatos priežiūros gerinimui“ Nr. LTPL00467.
Projekto tikslas – stiprinti tarpvalstybinį bendradarbiavimą sveikatos priežiūros srityje ir pagerinti prieigą prie aukštos kokybės ginekologinių paslaugų pasienio regione, plėtojant infrastruktūrą, modernizuojant įrangą ir keičiantis specialiosiomis žiniomis.
2026 m. balandžio 13-14 dienomis Augustave (Lenkija) vyko projekte numatytų mokymų „Meistriškumas tarpvalstybinėje ambulatorinėje vienos dienos medicinoje“ antrojo modulio bendri užsiėmimai „Pacientų atsiliepimų panaudojimas vienos dienos ambulatorinių paslaugų tobulinimui“. Mokymuose dalyvavo po penkis atstovus iš Nepriklausomo viešojo sveikatos priežiūros centro Łapy mieste (vedantysis partneris, Lenkija) ir VšĮ Vilkaviškio ligoninės. Mokymų dalyviai diskutavo apie pacientų atsiliepimų svarbą sveikatos priežiūros kokybės gerinimui, pacientų atsiliepimų rinkimo mechanizmų rūšis ir jų diegimą, personalo vaidmenį ir atsakomybes atsiliepimų rinkimo procese.
Projekto finansavimo šaltinis – 2021-2027 m. Interreg VI-A Lietuvos ir Lenkijos programa.
Planuojamas bendras projekto biudžetas 1 230 142,49 Eur, iš jų ERDF lėšos – 984 113,98 Eur. VšĮ Vilkaviškio ligoninės biudžetas projekte – 551 396,12 Eur.
Planuojamas projekto įgyvendinimo terminas iki 2027 m. gegužės mėn. 31 d.




