Menu Close

Karjera

Nekonkursiniai darbo skelbimai:

Darbo pobūdis: darbas Priėmimo – skubiosios pagalbos skyriuje, skubių ir planinių ligonių priėmimas, ištyrimas ir gydymas, stacionarizavimas, siuntimas III-čio. lygio konsultacijoms. 

Etatinis krūvis: 0,25 – 0,50 etatiniu krūviu, naktimis, savaitgaliais ir švenčių dienomis. 

Reikalavimai: 

  • Medicinos praktikos licencija pagal gydytojo profesinę kvalifikaciją.
  • Kruopštumas, mandagumas, atsakingumas, greita orientacija;
  • Mokėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
  • Kompiuterinis raštingumas.

Atlyginimas: nuo 2628,00 Eur. (neatskaičius mokesčių). Priemokos už naktis ir šventines dienas; už budėtas darbo valandas; už ambulatorines konsultacijas; už skubios pagalbos paslaugas; už stebėjimus. Kuro išlaidų kompensavimas.

Norinčius prisijungti prie VšĮ Vilkaviškio ligoninės komandos kviečiame gyvenimo aprašymus (CV) prašome siųsti el. p.: info@vilkaviskioligonine.lt, pasiteiravimui tel.: 8 342 60150.

Dalyvaudami atrankoje dėl darbo VšĮ Vilkaviškio ligoninėje (toliau – Įstaiga), ir teikdami (atsiuntę, atnešę ar kitais būdais perdavę) Įstaigai savo gyvenimo aprašymą (CV), Jūs pateikiate savo asmens duomenis. Jūsų gyvenimo aprašymas (CV) ir jame savanoriškai pateikti asmens duomenys tvarkomi tik tinkamumo konkrečioms pareigoms, naujo darbuotojo atrankos tikslu. Šiuo tikslu Jūsų asmens duomenys neperduodami jokiems tretiesiems asmenims. Darbuotojo atrankos procesui pasibaigus (pasirašius kandidatui darbo sutartį), neatrinktų kandidatų pateikti duomenys bus nedelsiant sunaikinti.

Nekonkursiniai darbo skelbimai:

Šiuo metu atvirų konkursinių skelbimų nėra.

Skip to content