Neurologijos skyrius su geriatrijos poskyriu

Skyrius įsikūręs ketvirtame ligoninės pastato aukšte, dirbantis visą parą, teikiantis II lygio neurologinės paslaugas tiek planiniams, tiek ekstriniams ligoniams.

Kontaktinis telefonas (8 342) 60154

Vyresnioji slaugos administratorė: Rūta Čeplevičienė

Skyriuje dirba 2 gydytojai, 10 bendrosios praktikos slaugytojų, 4 pagalbinio personalo darbuotojos.

Neurologijos skyriuje gydomi ligoniai, sergantys: galvos smegenų kraujotakos sutrikimais, paroksizminėmis nervų sistemos ligomis, įvairiomis periferinės nervų sistemos ligomis, degeneracinėmis nervų sistemos ligomis bei demielinizuojančiais susirgimais.

Diagnozės tikslinimui atliekami kraujo tyrimai, radiologiniai tyrimai (rentgenogramos, kompiuterinė tomografija), ultragarsinis tyrimas, elektrokardiogramos, transkranijinis doplerometras.

Be medikamentinio gydymo plačiai taikomos fizioterapijos ir kineziterapijos procedūros. Esant indikacijom, ligoniai po stacionarinio gydymo siunčiami ambulatorinei reabilitacijai II mūsų ligoninėje ar reabilitacijai sanatorijoje.