Menu Close

Pacientų kreipimosi į konsultacinę polikliniką tvarka

 Pacientai, atvykstantys gydytojo specialisto konsultacijai, turi turėti šeimos gydytojo siuntimą (gydytojo dermatovenerologo konsultacijai šeimos gydytojo siuntimo nereikia) ir asmens tapatybę bei socialinį draustumą patvirtinančius dokumentus.
 Registratūros darbo laikas darbo dienomis: 7.30–17.00 val.
 Registratūros telefonai: (8 342) 60161, mob. (8 615) 99660.

„Procedūrų kabinete darbo dienomis: 8.00-10.00 val. imami laboratoriniai tyrimai“.

 Šiame skyriuje teikiamos kvalifikuotos ambulatorinės specializuotos paslaugos šių specialistų: neurologo, dermatovenerologo, oftalmologo, vaikų neurologo, logopedo, pulmonologo, kardiologo, endokrinologo, endoskopuotojo, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo, urologo, otorinolaringologo, alergologo, pediatro, chirurgo, ortopedo-traumatologo, infektologo, klinikinio fiziologo, vaikų pulmonologo.
 Pacientai gali registruotis pas gydytojus specialistus atvykdami į konsultacinę polikliniką arba nurodytu registratūros telefonu. Užsiregistravus iš anksto, reikia atvykti į registratūrą su siuntimu ir asmens dokumentu.
 Teisę gauti nemokamą konsultaciją pacientas gauna tik tada, jei yra siųstas šeimos gydytojo ir turi jo išduotą siuntimą. Pacientai, pageidaujantys gydytojo konsultacijos (be šeimos gydytojo siuntimo ar su siuntimu, bet nenorintys laukti eilėje, nedrausti), gali pasirinkti mokamą gydytojo paslaugą. Informaciją apie mokamas paslaugas pacientai gali rasti konsultacinės poliklinikos informacinėje lentoje, mokėti už paslaugas konsultacinėje poliklinikoje esančioje kasoje.
 Pacientai, nedrausti privalomuoju sveikatos draudimu, turi mokėti už visas medicinines paslaugas ir tyrimus.

 

 

Skip to content