Menu Close

Priėmimo–skubiosios pagalbos skyrius

Priėmimo-skubiosios pagalbos skyrius–pirmoji grandis, per kurią pacientas gauna ambulatorinę ir stacionarinę pagalbą.

Kontaktinis telefonas: (8 342) 60160


Skyriui vadovauja:

Skyriaus vedėja – Erika Tamaliūnaitė-Pėčelė.

Vyresnioji slaugos administratorė: Laimutė Mockeliūnaitė

 

Skyriuje pastoviai dirba šeimos, vidaus ligų gydytojai, gydytojas chirurgas, gydytojas ortopedas traumatologas, esant reikalui konsultuoja gydytojai: neurologas, ginekologas, radiologas. Taip pat dirba 13 bendrosios praktikos slaugytojų, 5 slaugytojo padėjėjos.

 

Visi skyriaus gydytojai ir slaugytojos įvaldę kvalifikuotus skubios pagalbos teikimo metodus.

Priėmimo-skubiosios pagalbos skyrius dirba visą parą ir išeiginėmis bei švenčių dienomis. 

Teikiamos paslaugos:
• Būtinoji medicinė pagalba;

• Stebėjimo paslauga – pacientai stebimi, tiriami ir gydomi iki 24 val., vėliau hospitalizuojami, esant reikalui siunčiami į kitas asmens sveikatos priežiūros įstaigas arba išleidžiami gydytis ambulatoriškai;

• Pacientų stacionarizavimas: skubia tvarka ištisą parą, planine tvarka – darbo dienomis.

Būtinoji pagalba LR piliečiams, nuolat gyvenantiems Lietuvoje, yra nemokama ir gydytojo siuntimas neprivalomas. Būtinosios pagalbos sąrašas ir mastai yra skelbiami skyriaus informaciniame stende.

Už teikiamas nebūtinosios pagalbos asmens sveikatos priežiūros paslaugas pacientai privalo susimokėti patys. Tai reglamentuoja LR SAM įsakymai. Paslaugų sąrašas ir kainynas yra skyriaus informaciniame stende.

Priėmimo-skubiosios pagalbos skyriuje įrengta stebėjimo ir intensyvios pagalbos palata su reanimacijos ir intensyvios terapijos įranga, procedūrų kabinetas, tvarstomasis, pacientų apžiūros kabinetai.

Skip to content