Menu Close

Konsultacinė poliklinika

Registratūra dirba darbo dienomis: 07:30 – 17:00 val.

Pacientai registruojami pagal asmens kodą ir turint išrašytą šeimos gydytojo ar gydytojo specialisto elektroninį siuntimą. 

Skyriui vadovauja:

Skyriaus vedėja: Diana Mykolaitytė

Vyresnioji slaugos administratorė: Aušra Neiberkienė
Skyriuje dirba 36 gydytojai, 12 slaugytojų, 3 medicinos registratorės.

Šiame skyriuje teikiamos II lygio kvalifikuotos ambulatorinės specializuotos paslaugos:
neurologo, dermatovenerologo, oftalmologo, vaikų neurologo, logoterapeuto, pulmonologo, kardiologo, endokrinologo, endoskopuotojo, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo, urologo, otorinolaringologo, alergologo-klinikinio imunologo, pediatro, chirurgo, terapeuto, ortopedo-traumatologo, infektologo, klinikinio fiziologo, vaikų pulmonologo, dietologo, refleksoterapeuto, med. psichologo, akušerio-ginekologo, anesteziologo, slaugytojo diabetologo.

Dalyvaujame profilaktinės patikros programose: gimdos kaklelio piktybinių navikų prevenciniame išaiškinime ir priešinės liaukos vėžio ankstyvojoje diagnostikoje. Atliekame cukriniu diabetu sergančių pirminę ir tęstinę slaugytojo diabetologo, gydomojo pedikiūro ir diabetinės pėdos priežiūros slaugytojo diabetologo paslaugas.

Dirbame su šiuolaikiška modernia aparatūra, atliekame:
• kardioechoskopinį tyrimą;

• veloergometrijos tyrimą;

• Holterio monitoravimą;

• kvėpavimo funkcinius mėginius;

• timpanometrinį tyrimą;

• su automatiniu keratorefraktometru akių ligų kabinete vertiname refrakciją, ragenų storį, akispūdį bekontakčiu būdu;

• atliekami alergologiniai mėginiai.

Pacientai gali registruotis pas gydytojus specialistus atvykdami į konsultacinę polikliniką, paskambindami nurodytu registratūros telefonu arba elektroniniu būdu. Užsiregistravus iš anksto, reikia atvykti į konsultacinę polikliniką su siuntimu (siuntimo nereikia tik kreipiantis į dermatovenerologą, esant paskirtam ilgalaikiam stebėjimui dėl ligos ir dėl būtinosios med. pagalbos) ir asmens dokumentu. Užsiregistravus iš anksto į registratūrą papildomai eiti nereikia, tik nurodytu laiku būti prie gydytojo specialisto kabineto.

Gauti nemokamą konsultaciją pacientas gali tik tada, jei yra siųstas šeimos gydytojo ar kito specialisto ir turi jo išduotą siuntimą. Pacientai, pageidaujantys gydytojo specialisto konsultacijos (be šeimos gydytojo siuntimo ar su siuntimu, bet nenorintys laukti eilėje, nedrausti), gali pasirinkti mokamą paslaugą. Informaciją apie mokamas paslaugas pacientai gali rasti konsultacinės poliklinikos informacinėje lentoje, mokėti už paslaugas konsultacinėje poliklinikoje esančioje kasoje.

Pacientai, nedrausti privalomuoju sveikatos draudimu, turi mokėti už visas medicinines paslaugas patys, išskyrus būtinąją med. pagalbą.

Kolektyvas draugiškas, paslaugus, kūrybingas. Mums svarbu, kad būtų suteiktos kvalifikuotos paslaugos, todėl nuolat giliname savo žinias, diegiame naujoves praktikoje, bendradarbiaujame su savo ir kitų gydymo įstaigų specialistais.

 

Skip to content