Vilkaviškio ligoninės darbuotojams teikiama elektromobilių įkrovimo paslauga

Vilkaviškio ligoninė ne tik rūpinasi savo pacientais, bet ir nuolat ieško sprendimų, kaip pagerinti sąlygas ligoninės darbuotojams. Idealu, kai įgyvendinami sprendimai prisideda prie pasirinktos „žaliosios“ ligoninės statuso. Šį kartą įsigyta elektromobilių įkrovimo stotelė ,,AC įkrovimo stotelė Enelion Vertica 2x22kW”.

,,Sudarydami galimybę darbuotojams įkrauti elektromobilius atvykus į darbą siekiame, kad šiuo naujuoju įrenginiu Vilkaviškio ligoninės darbuotojams būtų dar labiau gerinamos socialinės paslaugos, o pati ligoninė taptų dar patrauklesne ne tik esamiems, bet ir naujiems darbuotojams”, – įrengtos elektromobilių pakrovimo stotelės nauda neabejoja VšĮ Vilkaviškio ligoninės direktorius Linas Blažaitis.

Darbuotojų elektromobilių įkrovimo paslauga bus teikiama už atlygį. Praėjusią savaitę vykusiame Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos posėdyje buvo patvirtinta VšĮ Vilkaviškio ligoninės darbuotojų elektromobilių įkrovimo paslaugos kaina, kurią sudaro faktinė to mėnesio elektros energijos kaina ir krovimo sesijos mokestis.