Menu Close

Kviečiame pasinaudoti Savitarnos kasa

Savitarnos kasa

Vilkaviškio ligoninėje nuolatos bandoma diegti kuo daugiau inovacijų, kad įstaiga būtų šiuolaikiška, patraukli ir patogi jos pacientams.

Primename, o kas dar nežinote, pristatome, kad Vilkaviškio ligoninėje jau kuris laikas veikia savitarnos kasos terminalas. Pasinaudodami šiuo terminalu ligoninės pacientai gali savarankiškai atsiskaityti už ligoninėje teikiamas mokamas paslaugas. Iki šiol tai buvo galima padaryti tik Konsultacinės poliklinikos registratūroje.

Savitarnos kasos terminalą rasite Radiologijos skyriuje, visai šalia kompiuterinės rentgenografijos kabineto. Pacientas terminalo ekrane suvedęs savo asmens kodą ar nuskenavęs asmens tapatybės kortelę pamatys jam užsakytų mokamų paslaugų krepšelį, kokia kiekvienos mokamos pasaugos kaina, taip pat aparatas ekrane paaiškins, kaip sumokėti.

Šioje savitarnos kasoje už mokamas paslaugas pacientai gali atsiskaityti bet kuriuo jiems patogiu metu. Savitarnos kasos terminale atsiskaityti galima tiek grynaisiais pinigais, tiek banko kortelėmis ar išmaniaisiais įrenginiais.

Tikime, kad įdiegta inovacija padės Vilkaviškio ligoninės pacientams sutaupyti laiko, greičiau bei patogiau pasinaudoti norimomis paslaugomis.

Skip to content