Bendrauta su Vilkaviškio Trečiojo amžiaus universiteto studentais

Vilkaviškio ligoninės kolektyvas ne tik nuolatos rūpinasi pacientų sveikata, bet taip pat su malonumu susitinka su įvairių organizacijų nariais tam, kad pasidalintų su jais Vilkaviškio ligoninės įgyvendinamais pokyčiais, pristatytų jos veiklą ir supažindintų gyventojus su šiuo metu aktualia informacija.
Šiandien, kovo 19 d., Vilkaviškio ligoninės direktorius Linas Blažaitis ir buvęs vyr. gyd. Romualdas Sveikata Vilkaviškio trečiojo amžiaus universiteto Teisės fakulteto kvietimu surengė jo studentams paskaitą apie Vilkaviškio ligoninę „Istorija, praeitis, pokyčiai“.
Jos metu žingeidiems senjorams papasakota apie ligoninės struktūrą ir pristatytos šiuo metu ligoninėje teikiamos sveikatos paslaugos, prisiminta ligoninės kūrimo ir vystymo istorija, pasidžiaugta nuveiktais darbais, įgyvendintais ir šiuo metu tęsiamais reikšmingais pokyčiais.
Paskaitoje taip pat atsakyta į studentams rūpimus klausimus, diskutuota šiuo metu šalyje įgyvendinamos sveikatos politikos aktualijomis.
Dėkojame Vilkaviškio TAU studentams už kvietimą ir aktyvų dalyvavimą surengtoje paskaitoje.
Bendrauta su Vilkaviškio Trečiojo amžiaus universiteto studentais Bendrauta su Vilkaviškio Trečiojo amžiaus universiteto studentais