Menu Close

Akušerijos ginekologijos ir neonatologijos skyrius

Skyrius yra antrame ligoninės aukšte, jame visą parą teikiamos akušerijos, neonatologijos ir ginekologijos paslaugos.

Kontaktinis telefonas: (8 342) 60164


Skyriui vadovauja:

Skyriaus vedėja: Skirma Švarcienė

Vyresnioji slaugos administratorė: Rasa Jurkūnienė


Skyriuje dirba 3 gydytojai akušeriai ginekologai, 7 akušerės, 1 bendrosios praktikos slaugytoja ir 1 pagalbinio personalo darbuotoja.

 

Teikiama skubi konsultacinė pagalba, skubi bei planinė pagalba gimdymo metu, atliekamas pilnavertis tiek vaisiaus, tiek gimdyvės būklės ištyrimas ir sekimas gimdymo metu, esant indikacijoms gimdymas užbaigiamas operaciniais metodais. Pagimdžiusioms moterims užtikrinama visavertė slauga. Slaugomi sveiki naujagimiai, sudaromos sąlygos jiems būti palatoje kartu su motina.

Teikiama skubi bei planinė pagalba, taikomas konservatyvus ir operacinis gydymas ligonėms, sergančioms įvairiomis ūminėmis ir lėtinėmis ginekologinėmis ligomis, atliekamos diagnostinės ir gydomosios procedūros, intervencinės, nėštumo nutraukimo operacijos.

Rekonstruotos patalpos, gimdyklos ir šviesios palatos visiškai patenkins pacienčių poreikį jaustis patogiai ir jaukiai, o gimdymo ir pogimdyminiu laikotarpiu – gimdyvių poreikį būti kartu su artimiausiais žmonėmis. Visos gimdyklos aprūpintos vaisiaus sekimo, naujagimio reanimacijos aparatūra.

Skyriuje yra trys šeimos palatos, (dvivietės palatos) gimdyvei ir sutuoktiniui arba artimam asmeniui bei komercinė palata (TV, šaldytuvas, virdulys, šildytuvas, funkcinė lova gimdyvei, atskiras dušas ir WC, miegamasis fotelis,) gimdyvei ir sutuoktiniui ar artimam asmeniui (įkainiai Mokamų paslaugų kainyne).

Skip to content