VILKAVIŠKIO LIGONINĖ, VšĮ

Maironio g. 25, Vilkaviškio m.

Tel. (8 342) 60150, Faks. (8 342) 60174

Vilkaviškio ligoninės Vyr. gydytojo kreipimasis į pacientus:

     Gerbiami Vilkaviškio ligoninės pacientai,
mūsų ligoninės medikams pati didžiausia padėka už gydymą yra Jūsų šypsena, nuoširdus ačiū. Neverskite medikų jaustis nepatogiai, siūlydami atlygį už gydymą. Mūsų ligoninėje Jūsų visada lauks kvalifikuotas, mandagus ir geranoriškas personalas, norintis ir galintis Jums padėti.

Vyriausiasis gydytojas       Linas Blažaitis

 

PRANEŠKITE APIE GALIMĄ KORUPCIJĄ

      Viešosios įstaigos Vilkaviškio ligoninės administracija yra suinteresuota, kad ligoninėje nebūtų korupcijos apraiškų (kyšininkavimas, tarpininko kyšininkavimas, papirkimas, piktnaudžiavimas tarnybine padėtimi, tarnybos pareigų neatlikimas ir kitos korupcinio pobūdžio nusikalstamos veikos, kai tokių veikų padarymu siekiama ar reikalaujama kyšio, papirkimo arba nuslėpti, užmaskuoti kyšininkavimą ar papirkimą), todėl asmenis, susidūrusius su galimai korupcinio pobūdžio veika ligoninėje, kviečia netylėti, o apie tai pranešti.  

       Taip pat atkreipia dėmesį, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti kitą asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus nustatyta baudžiamoji atsakomybė Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 236 straipsnyje.

APIE KORUPCIJĄ GALIMA PRANEŠTI:

  •  tiesiogiai kreiptis į STT pareigūnus, STT Administravimo valdybos Pareiškimų nagrinėjimo skyriuje esančiame Vilniuje, A. Jakšto g. 6 arba Kaune, Spaustuvininkų g. 7; Panevėžyje, Vasario 16-osios g. 22; Šiauliuose, Vilniaus g. 140; Klaipėdoje, Pilies g. 12A.
  •  palikti pranešimą STT svetainėje ( www.stt.lt ) pasirinkus nuorodą „Praneškite apie korupciją/ Palikite pranešimą čia“ .
  •  visą parą veikiančiu „karštosios linijos“ telefonu Vilniuje (8 5) 266 33 33 (taip pat ir poilsio dienomis),
  •  elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. .

Taip pat apie galimą korupcijos atvejį (-us) VšĮ Vilkaviškio ligoninėje galite pranešti Sveikatos apsaugos ministerijai:

  • raštu, Korupcijos prevencijos skyriaus vedėjui, Sveikatos apsaugos ministerija, Vilnius, Vilniaus g. 33.
  • sveikatos apsaugos ministerijos nemokamo informavimo telefonu 8 800 66 004,
  • sveikatos apsaugos priimamojo telefonu Vilniuje (8 5) 266 14 95, 205 3372, 260 4708,
  • elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. ; Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. ; Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. , Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.   

     Pageidautina, kad rašydami nurodytumėte asmens, kurio veiksmus skundžiate, vardą ir pavardę, pareigas ir skundžiamus veiksmus, kuriuos manote esant korupcinio pobūdžio. Taip pat prašome nurodyti savo vardą ir pavardę bei adresą, jei norite gauti atsakymą.
     Korupcijos prevencijos klausimais taip pat galite kreiptis į VšĮ Vilkaviškio ligoninės administraciją tel. 8-342 60150 arba el.paštu - Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. . Taip pat galite raštu informuoti Vilkaviškio ligoninės vyriausiajį gydytoją, ant voko ar rašto būtina nurodyti asmeniškai vyriausiajam gydytojui arba atsakingam asmeniui už korupcijos prevenciją ir kontrolę, Viešoji įstaiga Vilkaviškio ligoninė, Maironio g. 25, LT-70104 Vilkaviškis.
     Vilkaviškio ligoninės administracija užtikrina asmens duomenų ir suteiktos informacijos konfidencialumą. Visa gaunama informacija bus naudojama korupcijos prevencijos ligoninėje tikslais.
      Taip pat atkreipiame dėmesį, kad ligoninė neturi teisės ir įgaliojimų tirti korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Tokias teises turi Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnyba (toliau – STT). STT atskleidžia ir tiria Lietuvos Respublikos baudžiamajame kodekse nustatytas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas: kyšininkavimą (225 straipsnis), tarpininko kyšininkavimą (226 straipsnis), papirkimą (227 straipsnis), piktnaudžiavimą tarnybine padėtimi (228 straipsnis), tarnybos pareigų neatlikimą (229 straipsnis) ir kitas STT įstatymo 2 straipsnio 2 dalyje įvardytas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas, kai tokių veikų padarymu siekiama ar reikalaujama kyšio, papirkimo arba nuslėpti, užmaskuoti kyšininkavimą ar papirkimą.

Elgesio kodeksas

Informacija apie valstybės lėšomis apmokamas sveikatos priežiūros paslaugų kainas

Atmintinė pacientui

Baudžiamasis persekiojimas dėl korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų

VšĮ Vilkaviškio ligoninės vyriausiojo gydytojo įsakymas "DĖL PAREIGYBIŲ SĄRAŠO PATVIRTINIMO" 2017 m. sausio 4 d.  Nr. V-2

VIEŠOSIOS ĮSTAIGOS VILKAVIŠKIO LIGONINĖS KORUPCIJOS PREVENCIJOS PROGRAMA 2017-2019 M.

ŠAKINĖS KORUPCIJOS PREVENCIJOS VŠĮ VILKAVIŠKIO LIGONINĖJE 2017−2019 METŲ PROGRAMOS ĮGYVENDINIMO 2017−2019 METŲ PRIEMONIŲ PLANAS

Všį Vilkaviškio ligoninėje dirbančių gydytojų darbo kitose darbovietėse grafikai

VšĮ Vilkaviškio ligoninės korupcijos prevencijos programos priemonių įgyvendinimo ataskaita už 2017 m.  I pusmetį